Vakt og Alarm
MENY
A A A
Svart på hvitt - normalt Gult på svart - invertert Svart på gult

Kontakt oss

3.jpg
Lillian S. Lien
Daglig leder
lillian@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 01
Mob.tlf.: 911 81 098
91.jpg
Svein Egil Økland
Teknisk leder
svein.egil@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 04
Mob.tlf.: 918 75 455
84.jpg
Elin Eide
Kontormedarbeider
elin@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 06
Mob.tlf.: 930 67 596
115.JPG
Morten Årra
Tekniker
morten@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 05
Mob.tlf.: 977 29 186
683.jpg
Øivind E. Solli
Selger
oivind@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 07
Mob.tlf.: 906 04 339
675.jpg
Marianne B. Vassnes
Markedskoordinator
marianne@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 03
Mob.tlf.: 480 44 263
Sigve.jpg
Sigve Fitje
Kontormedarbeider
sigve@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 03
Mob.tlf.: 481 57 010
321-2.jpg
Trond Hofstad
Vaktkoordinator
trond@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 08
Mob.tlf.: 906 22 866
1.jpg Jan A. Vinje
Styreleder
jan@vaktogalarm.no
Tlf.: 53 77 10 02
Mob.tlf.: 958 63 222
Fakturaadresse Leveringsadresse
Vakt og Alarm AS Vakt og Alarm AS
Postboks 113 Sæbøvika 5
5591 ETNE 5590 ETNE
   

Sentralbord: 53 77 10 00
E-post: firmapost@vaktogalarm.no

Er du interessert i jobb, send epost til: jobb@vaktogalarm.no

Du kan også bruke Kontaktskjema

Her holder vi til:


Vis større kart

Tips en venn Skriv ut Skriv ut